Recent News

Nyhetsbrev för den vetgirige

[contact-form-7 id="2374"]

Är du intresserad av våra tjänster? Välkommen på en kopp kaffe.

Ring 08-588 941 50 eller mejla mattias@mediavalue.se så återkommer vi så snart vi kan.

 

Kontakt

Vi är alltid intresserad av att träffa potentiella samarbetspartners och diskutera framtida uppdrag och synergier! Välkommen att höra av dig till oss!

Kindstugatan 1, 111 31 Stockholm

08-588 941 51

mattias@mediavalue.se

Redaktionen

Malin Anderson
Chefredaktör

Kindstugatan 1
111 31 Stockholm
E-mail: malin@mediavalue.se
Tel: 08-588 093 11

Anniki Skeidsvoll Edén
Art Director & Webbutvecklare

Kindstugatan 1
111 31 Stockholm
E-mail: anniki@mediavalue.se
Tel: 08-588 941 57

Anneli Hidalgo
Redaktör

Kindstugatan 1
111 31 Stockholm
Email: anneli@mediavalue.se
Tel: 08-588 941 57

Ellen Delisio
Journalist Life Science

Kindstugatan 1
111 31 Stockholm
Email: redaktionen@mediavalue.se
Tel: 08-588 941 50

Chris Tachibana
Journalist Life Science

Kindstugatan 1
111 31 Stockholm
Email: redaktionen@mediavalue.se
Tel: 08-588 941 50

Eva Lindselius
Journalist Hållbart Byggande

Kindstugatan 1
111 31 Stockholm
Email: redaktionen@mediavalue.se
Tel: 08-588 941 50

Pia Andrea
Journalist Bättre Hälsa

Kindstugatan 1
111 31 Stockholm
Email: redaktionen@mediavalue.se
Tel: 08-588 941 50

Lillemor Hult
Krönikör Hållbart Byggande

Kindstugatan 1
111 31 Stockholm
Email: redaktionen@mediavalue.se
Tel: 08-588 941 50

Säljavdelningen

Andres Vargas
Key Account Manager
Nordic Life Science

Kindstugatan 1
111 31 Stockholm
E-mail: andres@nordiclifescience.org
Tel: 08-588 941 56

Kent Widestedt
Key Account Manager
Upptäck Sverige
Sommar- & Vinterguiden

Kindstugatan 1
111 31 Stockholm
Email: kent@mediavalue.se
Tel: 08-588 941 55

Adam Råsberg
Key Account Manager
Hållbart Byggande

Kindstugatan 1
111 31 Stockholm
E-mail: adam@mediavalue.se
Tel: 08-588 941 52

Mattias Olme
Key Account Manager
Energismarta Hem
Bättre Hälsa

Kindstugatan 1
111 31 Stockholm
Email: mattias@mediavalue.se
Tel: 08-588 941 51

Ledning

Ekonomi

Mattias Olme
VD och grundare

Kindstugatan 1
111 31 Stockholm
E-mail: mattias@mediavalue.se
Tel: 08-588 941 51

Adam Råsberg
Produktansvarig och grundare

Kindstugatan 1
111 31 Stockholm
Email: adam@mediavalue.se
Tel: 08-588 941 52

Jan Boettge
Ekonomi och juridik

Kindstugatan 1
111 31 Stockholm
E-mail: ekonomi@mediavalue.se
Tel: 08-588 941 50

Misu Khan
Ekonomi

Kindstugatan 1
111 31 Stockholm
Email: ekonomi@mediavalue.se
Tel: 08-588 941 50